Index
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Index

< Dobrodošlica svima moderatorima chata Bošnjaka Kosova >
 
HomePortailGalleryRegistracijaLatest imagesLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» test
....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeby Gost Sat Jul 30, 2011 2:45 pm

» fotografije za www.nas-zavicaj.com
....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeby Shadow_Force Fri Feb 27, 2009 7:45 am

» template
....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeby Shadow_Force Mon Jan 26, 2009 7:34 am

» ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....
....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeby TETKA Sun Jan 25, 2009 2:41 pm

» Dženaza rahmetli Jusufa Cirikovića
....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeby Admin Wed Jan 21, 2009 8:39 am

» Obavjestenja
....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeby Shadow_Force Sat Jan 10, 2009 6:05 am

» Preselio na Ahiret Jusufa Ciriković
....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeby Shadow_Force Tue Jan 06, 2009 12:16 pm

» REKLAMIRANJA U TOKU CHATA (OBAVEZNO S VREMENA NA VRIJEME)
....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeby Shadow_Force Tue Dec 16, 2008 1:50 am

» POMOĆ ZA HAKI SELMANAJA
....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeby Shadow_Force Tue Dec 16, 2008 1:33 am

Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Index on your social bookmarking website
Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Linkovi
Affiliates
Administracija Chata Bošnjaka Kosova

 

 ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....

Go down 
+10
legenda
SANCI-SANNY
buco
TETKA
samko-00
White Shadow
Beki_
fukii
Ruza
Shadow_Force
14 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 3:44 pm

Dobro došli . . . Very Happy Cool Exclamation
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
Ruza
Moderator chata
Moderator chata



Broj komentara : 112
Registration date : 2008-02-26

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 10:12 pm

Ma bolje te nasli . A sta je danas za rucak.Ja cu burek s mesom i kiselo a ako nema te kiselog moze burek sa sirom i kiselo.
Na vrh Go down
fukii
Član administracije
Član administracije



Male
Broj komentara : 37
Age : 49
Lokacija : germany kosovo
Posao/Hobi : svasta po nesto
Humor : te sta humor
Registration date : 2008-02-25

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 10:38 pm

hej Bok ti dao Avdo, da se nadjemo nedje da sednemo Laughing

Ja bi jedan Hamburger a mozda i dva ali da su ko iz macDonaldsa gore kod metohije sto je u cosak

A za pice videcemo dako ne Ruza casti nesto hehehh tongue
Na vrh Go down
Ruza
Moderator chata
Moderator chata



Broj komentara : 112
Registration date : 2008-02-26

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 8:42 am

Fuki nisam ja hodza uzmi sta hoj kuca casti hehe. Joj jesam ti pricala jedan nas kolega bosanac al je malo hodzast kad odemo sa njim na pice i kad je red njegov da plati on mom muzu ne plati pivo . Kaze uzmi 5 hamburgera a pivo ne placam. Ne bi ti platio nesto od alkohola da crknes a inace je mnogo fin momak.A ima neke principe zeznute.Kaze cast svakom al pivo nikom hehehe.Odo da ne zakasnim.
Na vrh Go down
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 10:32 am

Dešavalo se meni to X puta da ne plate pivo Very Happy Exclamation

Subhanallah Cool Exclamation
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 1:20 am

Živjeli sunny
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
Ruza
Moderator chata
Moderator chata



Broj komentara : 112
Registration date : 2008-02-26

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 1:55 pm

Shadow_Force (citat):
Živjeli sunny
dje ces hazore ja jos oci nisam otvorila.turi mi jednu duplu kafu s malo kisele. radenska tri srca kikiki
Na vrh Go down
Beki_
Član administracije
Član administracije
Beki_


Male
Broj komentara : 66
Registration date : 2008-01-07

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 2:54 am

Ruza (citat):
Shadow_Force (citat):
Živjeli sunny
dje ces hazore ja jos oci nisam otvorila.turi mi jednu duplu kafu s malo kisele. radenska tri srca kikiki
teze hoces i jedan ruski ili decanski caj Shocked
Na vrh Go down
Ruza
Moderator chata
Moderator chata



Broj komentara : 112
Registration date : 2008-02-26

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 3:51 pm

Beki_ (citat):
Ruza (citat):
Shadow_Force (citat):
Živjeli sunny
dje ces hazore ja jos oci nisam otvorila.turi mi jednu duplu kafu s malo kisele. radenska tri srca kikiki
teze hoces i jedan ruski ili decanski caj Shocked
Beki kod nas kazu ista sreca samo drugo pakovanje a caj pijem samo kad nemogu dalje od jake prehlade hehe
Na vrh Go down
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 6:51 pm

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Nectarplus_ledcaj_breskva
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
Ruza
Moderator chata
Moderator chata



Broj komentara : 112
Registration date : 2008-02-26

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 12:56 pm

Shadow_Force (citat):
....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Nectarplus_ledcaj_breskva
Vala prika ni hladan nemogu spopane me nervoza a i dr kazu kod nas da za decu nije dobar onda deca nervozna ahahaha za to daj jedno malo pecko hehehe
Na vrh Go down
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 2:39 pm

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Pejes
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
Ruza
Moderator chata
Moderator chata



Broj komentara : 112
Registration date : 2008-02-26

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 9:00 pm

Shadow_Force (citat):
....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Pejes
E PRIKA TUFKO JE UVIJEK VIKO DA MU MOGU MAJKU UPOZNAT AHAHA ZA MALO PIVO E BAS TI HVALA E A BEKI ME SA CAJEVIMA TRUJE. A JUTROS JE SA TETKOM SEDIO MALO AL MU TETAK SMOTAN ZA KOMPJUTER MISLIM CHAT AHAHAHA. BEKI VIDEL TETAK KAKO CHATA AHAHAHA
Na vrh Go down
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 10:39 pm

Sada imate postavljen slide show sa fotografijama moderatora chata (mislim da nema fotografije samo od 4 ili 5 moderatora) na početnoj strani foruma, kao i na početnoj strani www.kosovocafe.tk


Pozdrav !
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
Ruza
Moderator chata
Moderator chata



Broj komentara : 112
Registration date : 2008-02-26

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 4:39 pm

Shadow_Force (citat):
Sada imate postavljen slide show sa fotografijama moderatora chata (mislim da nema fotografije samo od 4 ili 5 moderatora) na početnoj strani foruma, kao i na početnoj strani www.kosovocafe.tk


Pozdrav !
ja misla hoj da kazes da si postavio majku od malog peckog ahahaha. NEMAM RIJECI STVARNO JE SUPER URADJENO SVAKA CAST
Na vrh Go down
Beki_
Član administracije
Član administracije
Beki_


Male
Broj komentara : 66
Registration date : 2008-01-07

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 2:09 am

Ruza (citat):
Shadow_Force (citat):
hahhahaha teze onaj tvoji mafijas je super samo treba da kazemo MASALAH....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Pejes
E PRIKA TUFKO JE UVIJEK VIKO DA MU MOGU MAJKU UPOZNAT AHAHA ZA MALO PIVO E BAS TI HVALA E A BEKI ME SA CAJEVIMA TRUJE. A JUTROS JE SA TETKOM SEDIO MALO AL MU TETAK SMOTAN ZA KOMPJUTER MISLIM CHAT AHAHAHA. BEKI VIDEL TETAK KAKO CHATA AHAHAHA
Na vrh Go down
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 11:28 am

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Timiljutvonestonijesidobro





Very Happy Cool Razz
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 11:29 am

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Veljahavuljeljutvostameisekira

Cool Laughing
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
Ruza
Moderator chata
Moderator chata



Broj komentara : 112
Registration date : 2008-02-26

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 5:37 pm

Shadow_Force (citat):
....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Veljahavuljeljutvostameisekira

Cool Laughing
A LJUTVO JESIL TI OVO SAHI .MOGUL DOBIT AUTO GRAM HEHEHE
Na vrh Go down
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 8:18 pm

hehehehehehehehe


autogram po zasluzi borba ali pošto si prija sve može

kiss pa i autogram afro



....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Timiljutvonestonijesidobro
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
White Shadow
Moderator chata
Moderator chata
White Shadow


Broj komentara : 31
Registration date : 2008-01-06

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 10:23 pm

Imal sta za pojest,mislim na kolace ja nemogu na gladan zeludac piti mogla bi jednu SAMPITU,ako imate ili Baklavu Cool
Na vrh Go down
Ruza
Moderator chata
Moderator chata



Broj komentara : 112
Registration date : 2008-02-26

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 12:26 am

White Shadow (citat):
Imal sta za pojest,mislim na kolace ja nemogu na gladan zeludac piti mogla bi jednu SAMPITU,ako imate ili Baklavu Cool
shadowice uzmi sta hoj danas ja placam rodjen dan mi a to je jednom godisnje . pice za celu kafanu ..Konobar haj pozuri da na platis dok nije ko bahnuo ne pozvat .ahahaha
Na vrh Go down
almedina
Gost
Anonymous



....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: dobro dosli u kafanu   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 1:25 am

Stace zena sama u kafani heeeeeeeee; salim se dajte jedno svetsko ovaj pecko a nase ZIVELLI Laughing Very Happy
Na vrh Go down
fukii
Član administracije
Član administracije



Male
Broj komentara : 37
Age : 49
Lokacija : germany kosovo
Posao/Hobi : svasta po nesto
Humor : te sta humor
Registration date : 2008-02-25

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSat Jul 26, 2008 10:43 am

ooo nek je srecan rodjendan Ruskaa ,, ja cu jednu Bozu i indijanku onda

Nije tetki svaki dan rodjendan... Cool

P.S Kako prodje na odmoru teze Very Happy
Na vrh Go down
Ruza
Moderator chata
Moderator chata



Broj komentara : 112
Registration date : 2008-02-26

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSat Jul 26, 2008 11:29 am

Fuki ko kod majke dje ima bolje. Vala fuki gore dole ona bila u bolnicu pa svaki dan kuca bolnica stres puuu pomenulo se ne povratilo se. Ti jesil dole ili gore hehe.? A rodjendan prosao. Al moze indijanka a i princes krofna
Na vrh Go down
samko-00
Admin
Admin
samko-00


Male
Broj komentara : 5
Age : 50
Registration date : 2008-01-06

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 1:03 pm

kafu posle iftara Very Happy Twisted Evil
Na vrh Go down
TETKA
Član administracije
Član administracije



Broj komentara : 34
Registration date : 2008-03-20

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 3:29 pm

samko-00 (citat):
kafu posle iftara Very Happy Twisted Evil
joj samko a da nej i rahat lokum uz kahvu hehehe
Na vrh Go down
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 9:36 pm

I hurme . . . alien
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
buco
Izgubljen status moderatora
Izgubljen status moderatora



Broj komentara : 14
Registration date : 2008-06-07

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 4:10 pm

Ooooo i kafanu imamo ovde,super Wink.Haj posto ja ne postim daj jedan hamburger i da idem da spavam(odmaram) Very Happy.sellam
Na vrh Go down
TETKA
Član administracije
Član administracije



Broj komentara : 34
Registration date : 2008-03-20

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 3:57 pm

Buco hamburgeri su rezervisani za avda i bekija mos dobit jedan kotur sa krompirima mesa nam nestalo otislo u pljeskavice . nismo znali da ces doc turi li bi malo vise.hehe al osecaj se ka u svoju kucu .hehehe
Na vrh Go down
buco
Izgubljen status moderatora
Izgubljen status moderatora



Broj komentara : 14
Registration date : 2008-06-07

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 4:59 pm

TETKA (citat):
Buco hamburgeri su rezervisani za avda i bekija mos dobit jedan kotur sa krompirima mesa nam nestalo otislo u pljeskavice . nismo znali da ces doc turi li bi malo vise.hehe al osecaj se ka u svoju kucu .hehehe

HEHE TETKA nidje ko kod svoje kuce Very Happy.A moze i jedan kotur sa krompirima da razbijem glad ovo do iftara Rolling Eyes .pozz
Na vrh Go down
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 7:37 pm

hehehe, da se preturiš do iftara jel Razz
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
Ruza
Moderator chata
Moderator chata



Broj komentara : 112
Registration date : 2008-02-26

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 8:54 pm

pretura se on kukavac kako stigne
nekad kotur nekad jufka pogladaj ga masala samo sto ne pukne .Buco jos koji dan pa ce bit i bakljave i tuljumbe i indijanke i princes krofne al opet sampite rezerviso neko cijelu tepsiju .Haj veljahule ko li more bit da je sto haje sampite vise no ja indijanke.hehe
Na vrh Go down
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 7:00 am

E, vala sam sinoć zbrisao dvije Cool , misliš porcije šampite Very Happy kiss
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
buco
Izgubljen status moderatora
Izgubljen status moderatora



Broj komentara : 14
Registration date : 2008-06-07

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 6:01 pm

hehehe vidi ti njih krkaju li krkaju u sred ramazana,cas sam pite pa posle slatkisi bakljave,indijanke i neznam jos sta Shocked .Cekja te bre jos ova 3,4 dana pa ce BAJRAM onda udrite po TEPSIJI Very Happy .hehe pozz svima
Na vrh Go down
Ruza
Moderator chata
Moderator chata



Broj komentara : 112
Registration date : 2008-02-26

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:49 pm

Shadow_Force (citat):
E, vala sam sinoć zbrisao dvije Cool , misliš porcije šampite Very Happy kiss
ZNALA SAM DA SI TI AL NECU JA DA OFIRAVAM. DA ME PROZOVU TUZIBABA RUZA HEHEHE
Na vrh Go down
White Shadow
Moderator chata
Moderator chata
White Shadow


Broj komentara : 31
Registration date : 2008-01-06

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 11:06 pm

bas lijepo u ovoj kafani Very Happy
Na vrh Go down
buco
Izgubljen status moderatora
Izgubljen status moderatora



Broj komentara : 14
Registration date : 2008-06-07

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 4:34 pm

White Shadow (citat):
bas lijepo u ovoj kafani Very Happy

U OVOJ KAFANI JE SUPER,JOS KAD JE TETKA TU NEMA STA,EXTRA. Wink .POZZ
Na vrh Go down
Ruza
Moderator chata
Moderator chata



Broj komentara : 112
Registration date : 2008-02-26

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 11:00 am

Buco vala da nam nije jos ove kafane nepitaj .nebi znali ni dje ko ni skim ni sta radi ni sta pije.haj veljahule.Nego Buco da nisi video jednu malu debelu plavu haj sto gleda u fildzan.hehehe. Bolje no moja i Burkova tetka u stravu.
Na vrh Go down
buco
Izgubljen status moderatora
Izgubljen status moderatora



Broj komentara : 14
Registration date : 2008-06-07

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 6:12 pm

Ruza (citat):
Buco vala da nam nije jos ove kafane nepitaj .nebi znali ni dje ko ni skim ni sta radi ni sta pije.haj veljahule.Nego Buco da nisi video jednu malu debelu plavu haj sto gleda u fildzan.hehehe. Bolje no moja i Burkova tetka u stravu.


hehehe tetka ja vido vala danas jednu debelu plavu zove se fatima ali neznam dali gleda u solju sto je necu pitat Very Happy .a sto trebal ti Shocked
Na vrh Go down
buco
Izgubljen status moderatora
Izgubljen status moderatora



Broj komentara : 14
Registration date : 2008-06-07

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 6:14 pm

buco (citat):
Ruza (citat):
Buco vala da nam nije jos ove kafane nepitaj .nebi znali ni dje ko ni skim ni sta radi ni sta pije.haj veljahule.Nego Buco da nisi video jednu malu debelu plavu haj sto gleda u fildzan.hehehe. Bolje no moja i Burkova tetka u stravu.


hehehe tetka ja vido vala danas jednu debelu plavu zove se fatima ali neznam dali gleda u solju sto je necu pitat Very Happy .a sto trebal ti Shocked

hocu rec FILDZAN Very Happy hahahaha
Na vrh Go down
Ruza
Moderator chata
Moderator chata



Broj komentara : 112
Registration date : 2008-02-26

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 9:25 pm

BUCO kad je nadjes posalji mi poruku evo ti moj broj tel 0041 76xxx10 87 fale tri broja nemogu se setit al lako ti je nacnije velika kombinacija sa tri broja najces ti to pametan si ti no mi te slabo kohvali hehehe
Na vrh Go down
buco
Izgubljen status moderatora
Izgubljen status moderatora



Broj komentara : 14
Registration date : 2008-06-07

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 4:46 pm

Ruza (citat):
BUCO kad je nadjes posalji mi poruku evo ti moj broj tel 0041 76xxx10 87 fale tri broja nemogu se setit al lako ti je nacnije velika kombinacija sa tri broja najces ti to pametan si ti no mi te slabo kohvali hehehe

hehehe tetka ja je svako jutro vidjam Embarassed ,ada bogami kombinacija nemoze bit veca sa tri broja Shocked .ada pametan sam al niko me ne fali a ti sta cekas Sad .kazu najbolje je sam sebe falit Laughing.hehe pozz TEZE Very Happy
Na vrh Go down
TETKA
Član administracije
Član administracije



Broj komentara : 34
Registration date : 2008-03-20

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 4:59 pm

stigla nam i sanci u nasu kafanu a niko da je pocasti ni sok .Sanci dobro dosla cheers kiss
Na vrh Go down
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 11:07 am

Arrow Baš tako Shocked

Arrow Dobro nam došla Sanči kiss
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 11:09 am

TETKA (citat):
stigla nam i sanci u nasu kafanu a niko da je pocasti ni sok .Sanci dobro dosla cheers kiss

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Veljahavuljeljutvostameisekira
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
TETKA
Član administracije
Član administracije



Broj komentara : 34
Registration date : 2008-03-20

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 12:48 pm

Vala ljutvo sekiraju nas i s prijeda i od pozadi vidis ti ovo .Nema fukija 100 god . Sta li ce sad nac da se izvine sto ga nema .Raspitala sam se nema vise fudbala olimpiske igre zavrsene al izmislice on opet nesto. JOJ STO NAM JE SANCY STIDNA PA NI SOK NECE HEHEHE
Na vrh Go down
Shadow_Force
Admin
Admin
Shadow_Force


Male
Broj komentara : 168
Age : 44
Lokacija : Peć
Posao/Hobi : ****
Humor : ****
Registration date : 2008-01-02

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 4:38 pm

Dobrodošlica za Alinu01.

Osjećaj se kao kod svoje kuće Very Happy !
Na vrh Go down
http://www.kosovocafe.tk
White Shadow
Moderator chata
Moderator chata
White Shadow


Broj komentara : 31
Registration date : 2008-01-06

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 10:18 pm

Dobrodoslica i od mene za Alinu01 Very Happy
Na vrh Go down
TETKA
Član administracije
Član administracije



Broj komentara : 34
Registration date : 2008-03-20

....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 11:25 pm

o bujrum ALINA taman neko mlad da nam pomogne da uredimo malo. Ovaj dizajn mi dojadio malo noviteta da nam se mili uc u kucu
Na vrh Go down
Sponsored content





....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....   ....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::.... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
....:::: Dobro došli u našu kafanu ::::....
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Index :: Zabava-
Idi na: